Tel: 602 360 532 | INFO@BRANTH-POL.PL

Brantho-Korrux 3w1 (3in1)

Brantho-Korrux „3w1” jest farbą jednoskładnikową, o jedwabistym połysku oraz bardzo dużej przyczepności i elastyczności. Posiada niską zawartość rozpuszczalników, jest aktywnie pigmentowana, ma dużą siłę pokrywania. Stosuje się ją jako powłokę gruntową lub warstwę jednocześnie podkładową jak i wykańczającą (3 w 1). Charakteryzuje się długowiecznością (15 lat gwarancji producenta), jest neutralna dla żywności i wody pitnej (atest PZH).

Zastosowanie:
Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji, pojazdów i maszyn z żelaza, stali, stali szlachetnej, aluminium itp. metali nieżelaznych, twardych tworzyw sztucznych itd. wystawionych na działanie nawet skrajnych warunków atmosferycznych. Do pierwszego malowania i malowania w ramach konserwacji, jako powłoka gruntowa i kryjąca, jako powłoka gruntowa do wszystkich jednoskładnikowych lakierów kryjących lub większości dwuskładnikowych lakierów kryjących. Idealny do instalacji wykonanych w mieszanym systemie budowy.

Zabezpieczenie antykorozyjne urządzeń eksploatowanych również zimą, kontenerów morskich, masztów wysokiego napięcia, podwozi pojazdów, maszyn i urządzeń budowlanych, mostów, dworców kolejowych, wiat, instalacji dźwigowych, balustrad, bram, nadbudówek statków, hal, rur, słupów oświetleniowych, konstrukcji transportowych, muld, technicznych instalacji chłodniczych itd. Dopuszczony do konstrukcji stalowych i części konstrukcji stalowych jako powłoka gruntowa, pośrednia i kryjąca. Trwałość powłoki pozostaje zgodna z DIN EN ISO 12944.

Puszki Brantho-Korrux 3w1

Brantho Korrux „3w1” to materiał powłokowy do stosowania w miejscach, których należy wykluczyć zagrożenie dla zdrowia

dobrze

Zbiorniki wody pitnej

Ochrona przeciwkorozyjna zbiorników, rur i armatur przy zastosowaniu materiału powłokowego Brantho-Korrux „3 w 1” – wysoka ochrona z bezwonnym rozpuszczalnikiem przeciwkorozyjna.

dobrze

Pojemniki na żywność

malowanie wewnątrz i na zewnątrz pojemników żywnościowych oraz maszyn obrabiających poszczególne artykuły spożywcze przy zastosowaniu materiału powłokowego Brantho-Korrux “3w1”.

dobrze

Urządzenia na place zabaw

Materiał powłokowy Brantho-Korrux „3 w 1” to trwała (odporna na warunki pogodowe, odporna na uderzenia i wstrząsy), sprawdzona (odporna na ścieranie i spawanie) oraz pigmentowana siła krycia.

Baza

Kombinacja różnych żywic poliestrowych z przyjaznymi dla środowiska, wysoce skutecznymi heterogenicznymi pigmentami antykorozyjnymi. Bezwonne rozpuszczalniki bezksylenowe w III klasie powietrza wg TA ( wytyczne utrzymania czystości powietrza ). Posiada Kartę Bezpieczeństwa Wspólnoty Europejskiej dla preparatów sklasyfikowanych jako nie niebezpieczne.

Bardzo duża trwałość, możliwość stosowania w urządzeniach przetwórstwa żywności oraz urządzeniach do wody pitnej / Atest PZH /. Odporny na temperatury od – 50 C do + 300 C.

Spełnia wymogi normy DIN EN ISO 55928 oraz jest sprawdzony zgodnie z DIN EN ISO 12944-6 w odniesieniu do wszystkich 6 kategorii korozyjności z atmosferycznymi warunkami środowiska pod kątem stali. Nie zawiera ani toksycznych, ani rakotwórczych związków i posiada niską zawartość VOC.

Kontrola TUV: Brantho-Korrux 3in1 został pomyślnie sprawdzony przez TUV jako wyrób lakierowy do zabezpieczenia antykorozyjnego, bez zawartości ołowiu i chromianów. System zapewnienia jakości jest nadzorowany przez TUV, posiada certyfikat DIN EN ISO 14001.

Oznakowanie: Brantho-Korrux 3in1 nie zawiera, zgodnie z zarządzeniem o materiałach nie niebezpiecznych, żadnych substancji, które wymagałyby oznaczenia produktu symbolem zagrożenia. Dlatego nie stwarza problemów dla przetwórcy przy składowaniu, transporcie, BHP, ochronie środowiska, utylizacji, nadzorze itp.

Audyt ekologiczny: Brantho-Korrux 3in1 produkowany jest według zasad zarządzenia Unii Europejskiej o audycie ekologicznym lub zgodnie z DIN EN ISO 14001.

Hapag-Lloyd w Hamburgu w 1988 roku był pierwszym armatorem kontenerowym, który z powodzeniem zastosował ww farby przy malowaniu kontenerów dalekomorskich narażonych na skrajne obciążenia w klimacie tropikalnym, skroplinach, solance, wstrząsach i spalinach silników wysokoprężnych.